Flobertka ALFA 641 cal.6mm Flobert černá, dřevo

Kód: 10178
9 898 Kč 8 180 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Alfa 641, flobertový revovler s kapacitou válce na 9ks střeliva 6mm Flobert, dřevěné střenky rukojeti, plně výkonová verze kat. C-I s nutností registrace na PČR bez zbrojního průkazu.

Podléhá registraci do CRZ, takže jen osobní odběr - nelze poslat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flobertka ALFA 641 cal.6mm Flobert černá, dřevo

Volně prodejné revolvery k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti, vyrobené stejně pečlivě jako služební zbraně. Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz.

Flobertový revolver Alfa 641 využívá celokovovou konstrukci s válce o kapacitě 9ks střeliva typu 6mm Flobert. Rukojeť je pak obložena dřevěnými střenkami s ergonomickým tvarem pro jistý a stabilní úchop. 

Nově je tento model flobertového revolveru vyroben v kat. C-I, která dovoluje využít maximální potenciál náboje 6mm Flobert. Nejsou nyní již omezeny výkonem do 7,5J. Stále jej můžete vlastnit bez zbrojního průkazu. Podmínkou je pouze evidence této zbraně na občanský průkaz u PČR. Pro nejvyšší možný výkon doporučujeme střelivo RWS se špičkou.

Spoušťový mechanismus flobertového revolveru Alfa 641 umí pracovat jak v režimu Single Action tak Double Action. Natahování bicího mechanismu spouští v režimu Double Action má dostatečný odpor na to, aby nemusel být revolver vybaven pojistkou. Při střelbě na větší vzdálenost je lepší využít možnost střelby režimem Single Action, kdy si kohout natáhnete palcem a pak jen lehce domáčknete spoušť.

Mířidla pro snazší míření na cíl jsou u modelu Alfa 641 kovová. Pevnou mušku doplňuje stavitelné hledí.

Model 641 má delší hlaveň, a proto je velice přesný a střela nabere největší energii. Tento model je vhodný i pro lov drobných hlodavců. Bubínek je vyroben ze dvou částí, aby nebylo možno používat malorážkové střelivo. Flobertky Alfa Proj mohou používat střelivo s kulatou i špičatou hlavičkou. Vynikající zbraně značky Alfa Proj Brno nepotřebují další chválu. 100% kvalita, bezporuchovost a dokonalé zpracování dělá z těchto flobertových zbraní jedničku na českém trhu.

Parametry

k produktu Flobertka ALFA 641 cal.6mm Flobert černá, dřevo
Ráže 6 mm flobert
Typ zbraně revolver
Barva černá
Kapacita zásobníku [ks] 9
Délka hlavně [mm] 102
Celková délka [mm] 231
Hmotnost [g] 870
Kategorie zbraně kat. C-I
Plný výkon ano

Obsah balení

  • Flobertka Alfa 641
  • 2 ks kartáčků na čištění
  • Návod se záručním listem
  • Plastový kufřík

Doplňkové parametry

Kategorie: Flobertky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: