EKOL Special 99 černý, cal. 9mm P.A. Podléhá registraci - pouze osobní odběr.

Kód: 10016
2 138 Kč 1 767 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Ekol Voltran Special 99 Classic černý, plynová pistole, expanzní zbraň kategorie C-I prodejná od 18 let s nutností registrace na PČR. Pouze osobní odběr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekol Special 99 Classic 9mm PA Blanc černý

Poloautomatická expanzní zbraň Special 99 Classic tureckého výrobce EKOL VOLTRAN je replikou velmi známé italské pistole Beretta 85. Pistole není ani příliš velká, ale ani příliš malá, díky tomu je pohodlná při nošení a dobře sedí v dlani, přitom stále vyvolává dojem ostré zbraně.

Celokovová konstrukce s černou povrchovou úpravou plynové pistole Ekol Special 99 Classic je doplněna o polymerové střenky rukojeti.

Kompaktní rozměry rukojeti dovolují využívat jednořadý zásobník nábojů. V případě modelu Special 99 jde stále o bohatě dostačující kapacitu 8 ks střeliva typu 9mm PA Blanc.

Expanzní pistoli Special 99 Classic můžete naplnit nejen poplašnými, ale také obrannými náboji, které účinně a aktivně pomůžou v případě Vaší osobní obrany. Spolu s akustickým efektem po výstřelu uvolní obranný oblak plynu CS nebo PV podle typu použitého náboje. Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.

Další funkcí zbraně je vystřelování světlic. V přední části hlavně je umístěn závit, na který lze našroubovat nástavec pro světlice, který je součástí balení a za pomocí startovacího náboje iniciovat vystřelení světlice z nástavce.

Spoušťový mechanismus plynovky Ekol Special 99 Classic funguje v režimu Double Action. Během stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutu, bicího mechanismu zbraně.

Nebyla zde opomenuta bezpečnost, a proto je zbraň vybavena tzv. pojistkou proti náhodnému výstřelu. Ovládání pojistky najdete v zadní části závěru v podobě páčky, kterou lze posouvat nahoru a dolů. Pokud je červené značení páčkou zakryto, páčka je nahoře, je pistole zajištěná. V případě, že páčku stáhnete dolů, aby bylo červené značení vidět, pistoli odjistíte.

K plynové pistoli Ekol Special 99 Classic doporučujeme zakoupit pro pohodlné a skryté nošení opaskové nebo podpažní pouzdro. Další příslušenství pro střelbu a údržbu zbraně najdete níže pod tímto popisem v sekci doplňkového zboží.

Parametry

k produktu Plynová pistole Ekol Special 99 Classic cal.9mm kat.C-I černá
Typ zbraně pistole
Ráže 9mm PA Blanc
Velikost střední
Režim střelby semi-auto
Typ spouště Double Action
Barva černá
Kapacita zásobníku [ks] 8
Celková délka [mm] 170
Celková výška [mm] 122
Celková šířka [mm] 33
Hmotnost [g] 730
Kategorie zbraně kat. C-I

Obsah balení

  • Ekol Special 99 Classic černý
  • Zásobník Ekol Special
  • Nástavec na pyrotechniku
  • Návod se záručním listem
  • Plastový kufřík

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynovky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: