Plynová pistole Atak Zoraki 914 titan ráže 9 mm C-I

Kód: 10001
2 998 Kč 2 478 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Atak Zoraki 914 je samonabíjecí plynová pistole od tureckého výrobce zbraní Atak Arms, která jako jedna z mála zahraničních plynových pistolí úspěšně prošla velmi náročnými testy německé státní zkušebny v Braunschweigu a mohla být uvedena na německý trh. Vzhledem ke své velikosti a hmotnosti je model 914 vhodný prakticky pro každého, kdo chce spolehlivou zbraň pro účinnou sebeobranu bez zbrojního průkazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento model patří k nejoblíbenějším na trhu, a to především díky své přiměřené velikosti, kvalitě zpracování a spolehlivosti. Pistole má celokovovou konstrukci s plastovými střenkami, systém spouště SA (Single Action)/DA (Double Action) a dvouřadý zásobník s kapacitou až 14 nábojů. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka.

Atak Zoraki 914 může být využívána pro sebeobranu nebo jako startovací pistole při výcviku psů. Při použití pro sebeobranu mají plynové pistole oproti ostrým zbraním výhodu, že i při použití silných pepřových nábojů je útočník na několik minut zneškodněn bez trvalé újmy na jeho zdraví. Při tomto využití je pistole účinná na vzdálenosti do 3 až 4 metrů. Pro sebeobranu doporučujeme pepřové náboje PV-S nebo slzotvorné náboje CS.

Součástí balení modelu 914 je i nástavec k odpalování světlic a jiné zábavní pyrotechniky. Při jeho využití jej našroubujete na ústí hlavně, do zásobníku vložíte startovací náboje ráže 9 mm P.A., do nástavce vložíte zápalnou částí světlici, namíříte k obloze a zmáčknete spoušť. Světlice je vystřelena do výšky, kde vytvoří zajímavé světelné efekty.

Parametry:
Ráže: 9 mm P.A.K.
Kapacita: 14+1 nábojů
Celková délka: 154 mm
Celková výška: 121 mm
Celková šířka: 35 mm
Hmotnost: 730 gramů

Obsah balení:
Pistole Atak Zoraki 914 titan ráže 9 mm
Zásobník
Kartáček na čištění
Nástavec na odpalování pyrotechniky
Návod se záručním listem
Plastový kufřík

 

UPOZORNĚNÍ:

Tento model je zbraň kategorie C-I, což znamená, že je povinná registrace zbraně na občanský průkaz u Policie České republiky, ale pro nákup a vlastnictví není potřeba zbrojní průkaz.

Prodej je možný od 18ti let a zbraň nelze posílat, ale je nutné její osobní převzetí na prodejně, kde Vám bude odborně předvedena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynovky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: