OPINEL Zavírací nůž Carbon

Kód: 1528
328 Kč 271 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Univerzální zavírací nože Opinel v ikonickém tvaru, s dřevěnou rukojetí a pojistkou ViroBlock.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční zavírací nůž Opinel s rukojetí z bukového dřeva a čepelí z karbonové oceli.

Univerzální kapesní nože, které jsou skvělým společníkem při cestování. Díky těmto kapesním a zavíracím nožů máte skvělého pomocníka vždy po ruce. Nůž je vybaven patentovanou pojistkou ViroBlock - nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Dřevo

95% dřeva, ze kterého se vyrábějí rukojeti, pochází z udržitelně obhospodařovaných francouzských lesů. Nedochází k přílišnému kácení lesů a znečištění ovzduší při dlouhém transportu – tím vším je méně zatěžována příroda. Hlavní dodavatel dřeva má své lesní plochy ve francouzském regionu Jura a samozřejmě je držitelem PEFC certifikátu.

Uhlíková ocel

Uhlíková ocel, ze které byl vytvořen první ikonický nůž Opinel je přizpůsobena dnešním nárokům, proto je podíl uhlíku v oceli přibližný k 0,90%. Tato uhlíková ocel je vyráběna v Německu, ale zpracování oceli v nožířské umění je dokončeno až v továrnách Opinel ve Francii. Tento typ oceli se velmi jednoduše brousí, ale je náročnější na údržbu. Čepel doporučujeme po každém použití co nejdříve očistit, aby nedocházelo ke korozi.

Rukojeť z bukového dřeva, které má vynikající mechanické vlastnosti. Bukové rukojeti jsou lakované lakem, který byl velmi pečlivě vybrán, aby zušlechtil samotné bukové dřevo.

Parametry: Číselné označení velikost nože - délka čepele v cm

No6 - 7cm

No7 - 8cm

No8 - 8,5cm

No9 - 9cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože OPINEL - Francie
Hmotnost: 0.5 kg

Opinel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: