OPINEL Zavírací nůž Inox

Kód: 1529
348 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Univerzální zavírací nože Opinel z nerezové oceli v ikonickém tvaru, s dřevěnou rukojetí a pojistkou ViroBlock.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční zavírací nůž Opinel s rukojetí z bukového dřeva a čepelí z nerezové oceli.

Univerzální kapesní nože, které jsou skvělým společníkem při cestování. Díky těmto kapesním a zavíracím nožů máte skvělého pomocníka vždy po ruce. Nůž je vybaven patentovanou pojistkou ViroBlock - nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Řada klasických kapesních nožů Opinel s nerez čepelí z modifikované švédské oceli 12C27(Sandvik) a přírodní bukovou rukojetí. Od velikosti N°2  s délkou čepele 3,5 cm až po velikost N°12 s délkou čepele 12 cm.

 

Rukojeť z bukového dřeva, které má vynikající mechanické vlastnosti. Bukové rukojeti jsou lakované lakem, který byl velmi pečlivě vybrán, aby zušlechtil samotné bukové dřevo.

 

 

Dřevo

95% dřeva, ze kterého se vyrábějí rukojeti, pochází z udržitelně obhospodařovaných francouzských lesů. Nedochází k přílišnému kácení lesů a znečištění ovzduší při dlouhém transportu – tím vším je méně zatěžována příroda. Hlavní dodavatel dřeva má své lesní plochy ve francouzském regionu Jura a samozřejmě je držitelem PEFC certifikátu.

Nerezová ocel

Výběr oceli je jeden z nejdůležitějších materiálů samotného nože. Určuje životnost a kvalitu samotného ostří. Pro nože značky Opinel byla vybrána vysoce kvalitní švédská ocel 12C27 (Sandvik). Tato ocel je vysoce odolná vůči korozi a jednoduchá na údržbu díky přídavku chromu. Přídavek uhlíku v oceli (0,40%) zajistí excelentní hranu, která drží tvar i při styku s tvrdším materiálem bez nutnosti broušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože OPINEL - Francie
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: